🚚 БЕЗКОШТОВНА доставка від 2 000 грн 🚚
ІНТЕЛЛА — компанія з продажу товарів медичного призначення
0
Мій кошик

Джгути медичні. Засоби надання ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Джгут - турнікет медичний - засіб тимчасової зупинки кровотечі з великих кровоносних судин. Являє собою вузьку і довгу смужку міцного матеріалу, що накладається з метою кругового перетискання кінцівки для припинення або значного зменшення кровотечі (кровотоку). На нашому сайті представлені такі види медичного джгута:


Джгут кровоспинний типу Есмарха - накладається на кровотік для припинення кровотечі під час надання першої допомоги, а також використовується для створення безкровних полів під час хірургічних втручань. Джгут Есмарха виконаний з гуми, фіксує здавлення за допомогою 2 кнопок, застосовується у військово-польових умовах, у побуті, в медустановах.
Турнікет кровоспинний FR19 - використовується для тимчасової зупинки кровотечі в разі травматичних ушкоджень нижніх і верхніх кінцівок. Виробляється з міцного довговічного штучного матеріалу, здавлення відбувається з використанням механізму закрутки, застосовується, як правило, в польових умовах.
Джгут венозний маніпуляційний - призначений для обмеження циркуляції венозної крові з метою проведення внутрішньовенних маніпуляцій, таких як забір крові, внутрішньовенна ін'єкція тощо. Використовується в медичних закладах.


Для надання ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ, окрім джгута-турнікета, можуть знадобитися клапан із плівкою для проведення штучного дихання, серветки для обробки ран з антисептичним просоченням.
Серветки стерильні з антисептичним просоченням (хлоргексидин, фурагін тощо) для обробки ран використовуються як кровоспинний, антисептичний і сорбційний засіб.
Пристрій для проведення штучного дихання - це клапан із плівкою, який слугує бар'єром для захисту від перехресних інфекцій під час проведення непрямого масажу серця методом рот у рот.
Клапан для проведення штучного дихання, джгут-турнікет, серветки антисептичні повинні входити до складу автомобільної аптечки, військової аптечки, виробничої, аптечки домашньої.

Купити джгут, турнікет, засоби надання першої допомоги оптом можна при замовленні від 5 штук одного найменування. Оптові ціни вказані на сторінці товару.

 

 

 
Вгору