Кошик
503 відгуків
Офіс: м.Харків, вул. Дарвіна, 6, Склад: Полтавська область, Диканька, Україна
+380 (67) 811-02-52
+380 (95) 811-02-52
ІНТЕЛЛА - торгівля медичними виробами

Джгути медичні. Засоби надання ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

 Джгут медичний— засіб тимчасової зупинки кровотечі з великих кровоносних судин. Являє собою нешироку і довгу смужку міцного матеріалу, накладываемую з метою притиснення судини до кісткових виступів для припинення або значного зменшення кровотечі (кровотоку). На нашому сайті представлені 2 типу медичного джгута:
Джгут кровоспинний типу Есмарха - накладається на артеріальний кровотік з метою припинення кровотечі при наданні першої допомоги. Застосовується у військово-польових умовах, в побуті, в медустановах.
Венозний джгут маніпуляційний - призначений для обмеження циркуляції венозної крові з метою проведення внутрішньовенних маніпуляцій, таких як забір крові, внутрішньовенна ін'єкція і т. п. Використовується в умовах медичного закладу.
Для надання ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ, крім джгута Есмарха, можуть знадобитися клапан з плівкою для проведення штучного дихання, серветки для обробки ран з антисептичної просоченням.
Серветки стерильні з антисептичної просоченням (хлоргексидин, фурагін тощо) для обробки ран використовується як кровоспинну, антисептичну та сорбційне засіб. 
Пристрій для проведення штучного дихання — це клапан з плівкою, який служить бар'єром для захисту від перехресних інфекцій при проведенні непрямого масажу серця методом рот в рот.
Клапан для проведення штучного дихання, джгут Есмарха, серветки антисептичні повинні входити до складу автомобільної аптечки, військової аптечки, виробничої, домашньої аптечки.

Купити джгут, засоби надання першої допомоги оптом можна при замовленні від 5 штук одного найменування. Оптові ціни вказані на сторінці товару.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner