🚚 БЕЗКОШТОВНА доставка від 2 000 грн 🚚
ІНТЕЛЛА — компанія з продажу товарів медичного призначення
0
Мій кошик

ШПРИЦИ медичні одноразові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В інтернет-магазині компанії «Интелла» ви знайдете медичні одноразові шприци всіх типів і цінових груп. Щоб купити шприц, який відповідає вашим потребам, краще почати з невеликої класифікації шприців.

В залежності від конструкції шприци поділяються на:

  • двокомпонентні - складаються з циліндра і поршня (така будова у шприців брендів ВD, Сһігапа Medical, Гемопласт);
  • трикомпонентні – мають циліндр, поршень і гумовий ущільнювач для м'якості ходу поршня (ALEXPHARM, BD, Igar, Medicare, Гемопласт).

За розміром і сфері застосування шприци бувають:

  • шприц 1 мл (інсуліновий, туберкуліновий) - призначений для ін'єкцій з високоточним введенням лікарських препаратів, щеплень, підшкірних проб, найчастіше використовується для введення інсуліну (є у всіх виробників шприців, представлених на нашому сайті);
  • шприц 2 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл (ін'єкційний) – використовується для ін'єкцій всіх типів, вибір шприца в даній категорії залежить від обсягу введеного лікарського препарату (шприци ALEXPHARM, BD, Medicare, Гемопласт, Сһігапа Medical);
  • шприц 50 мл, 100 мл (шприц Жане) - застосовується для промивання порожнин організму, відкачування його патологічного вмісту, а так само для введення поживних розчинів (шприци ALEXPHARM, Medicare, Гемопласт).

Найважливішим чинником при виборі шприців є ціна. Найнижчою ціною на сайті є оптова, купити шприц за оптовою ціною можна, якщо вибрати цікаву товарну позицію в кількості не менше 100 шт. Оптові ціни дивиться в картці товару.
Пізнавальна історія появи та вдосконалення шприца додасть задоволення до процесу вибору та покупки. Стаття "Шприци, частина 1: еволюція"

Вгору