🚚 БЕЗКОШТОВНА доставка від 2 000 грн 🚚
ІНТЕЛЛА — компанія з продажу товарів медичного призначення
0
Мій кошик

Пластир медичний. Лейкопластир

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пластир - лікарська форма для зовнішнього застосування в вигляді клейкої смужки на тканинній основі, паперовій основі та ін. Призначений для захисту ран від інфікування, закріплення різноманітних пов'язок (наприклад, пластир медичний фіксуючий), фіксації багатьох медичних пристроїв (наприклад, пластир для венозного катетера, лейкопластир для катетерів і канюль). Використовують в побуті при наданні першої медичної допомоги, при догляді за хворими. У медустановах використовують після операцій та у різних видах маніпуляцій. 
Пластир бактерицидний на тканинній основі - просочений бактерицидною лікарською речовиною. Перешкоджає зараженню ран і сприяє загоєнню. Входить до комплектів усіх аптечок. Використовується в побуті та медустановах.
Пластир для фіксації катетерів - захищає місце проколу від проникнення інфекцій і оберігає зміщення катетерів. Використовують в медустановах.
Пластир для очей призначений для захисту ока від інфекцій і механічних пошкоджень в післяопераційний період, а також використовують для лікування косоокості - як пластир для очей дитячий або окклюдер. Використовують в домашніх і стаціонарних умовах.
Пластир мозольний з саліциловою кислотою - призначений для лікування мозолів і натоптишів. Використовують в домашніх умовах.
Пластир перцевий має лікарське просочення з перцем в складі. Призначений для розігріву проблемних ділянок при лікуванні простудних захворювань, катару дихальних шляхів, міалгії, радикуліту. Також використовують як анальгетик при при м'язових і ревматичних болях. Використовують в терапії, неврології, травматології, фізіотерапії.
Пластир хірургічний призначений для безшовного зведення країв ран, для закріплення пов'язок, компресів, тампонів, об'ємних післяопераційних покриттів, для фіксації різних медичних пристроїв, а також для фіксації пошкоджених суглобів. Використовують як пластир фіксуючий або як загоюючий для відкритих ран. Застосовують в умовах стаціонара.
Пластир в котушці - відомий ще як пластир фіксуючий, лейкопластир рулонний на тканинній основі, лейкопластир медичний фіксуючий на тканинній основі, пластир на паперовій основі. Призначений для фіксації медичних пристроїв, пов'язок, компресів, тампонів, післяопераційних покриттів. Використовують в побуті та медустановах.
На нашому сайті можна купити пластир за оптовою ціною, оптові ціни - на сторінці товару.

Вгору