🚚 БЕЗКОШТОВНА доставка від 2 000 грн 🚚
ІНТЕЛЛА — компанія з продажу товарів медичного призначення
0
Мій кошик

Шовний хірургічний матеріал (нитка). Кетгут. Вікрил. Шовк.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шовний хірургічний матеріал - нитка, що застосовується з метою з'єднання тканин. Основні характеристики класифікації хірургічної нитки:

  • за типом походження – нитки синтетичні і натуральні;
  • по здатності до біодеградації - розсмоктуються, умовно розсмоктуються і не розсмоктуються;
  • по структурі мононитка, полинить і комплексна нитка;
  • за біосумісності – по наявності або відсутності реактогенного ефекту при контакті шовного матеріалу і тканин організму;
  • з маніпуляційних властивостей нитки – по міцності, поверхневим властивостям(гладка чи шорстка), еластичності(ригідності) нитки, надійності вузла;
  • за фитильности нитки - здатності нитки вбирати в себе вміст рани.

На нашому сайті представлені хірургічної нитки,які істотно розрізняються за своїми властивостями.
Вікрил – розсмоктуючийся многонитчатый синтетичний шовний матеріал, що виготовляється з синтетичного сополімеру. При зшиванні нитка мінімально травмує тканини, полегшує зав'язування вузлів, фитильными властивостями не володіє. Реакція відторгнення тканин на вікрил мінімальна.
Кетгут – саморозсмоктуючийся хірургічний натуральний шовний матеріал, виготовлений з очищеної сполучної тканини великої або дрібної рогатої худоби. Кетгутова нитка гладка або шорсткувата, при зшиванні має не високу міцність, яскраво виражений реактогенный ефект, а також володіє великою абсорбційною здатністю.
Шовк – умовно- розсмоктуючийся натуральний шовний матеріал. Володіє м'якістю, пластичністю, міцністю, надійністю зав'язаного вузла. При контакті з тканинами шовк реактогенен, має фитильными і сорбційними властивостями.
Поліамід – мультифіламентний синтетичний хірургічний матеріал, який не розсмоктується. Застосовується в загальній хірургії для внутрішньошкірного, знімного шва, що не розсмоктується, для шва судин, бронхів, сухожиль, апоневрозу, в оперативній офтальмології.
Поліпропілен - монофіламентний синтетичний хірургічний матеріал, який не розсмоктується.
Вибір виду хірургічної нитки залежить від необхідної тривалості зіставлення тканин під натягом, необхідного терміну її подальшого розсмоктування, маніпуляційних властивостей нитки, а також ступеня біосумісності тканини та нитки.
Сітка хірургічна поліпропіленова використовується для посилення передньої черевної стінки після травматичних та операційних ран для профілактики гнійних та запальних післяопераційних ускладнень.
Придбати шовний хірургічний матеріал та хірургічну поліпропіленову сітку за оптовою ціною можна при замовленні від 6 штук одного найменування товару.
Оптові ціни  зазначені у картці товару

Вгору