🚚 БЕЗКОШТОВНА доставка від 2 000 грн 🚚
ІНТЕЛЛА — компанія з продажу товарів медичного призначення
0
Мій кошик

Гель для УЗД. Витратні матеріали УЗД

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гель для УЗД - це контактна субстанція, яка використовується під час ультразвукового дослідження (УЗД) для покращення візуалізації внутрішніх органів. Гель наноситься на шкіру пацієнта між датчиком УЗД та шкірою.

Функції гелю УЗД:

  • Провідник ультразвукових хвиль - гель заповнює повітряні прошарки між датчиком і шкірою, забезпечуючи щільне прилягання та вільний прохід ультразвуку, що гарантує чітке зображення.
  • Зниження тертя - завдяки гелю датчик легко ковзає по шкірі, роблячи процедуру УЗД комфортною як для пацієнта, так і для лікаря.
  • Знеболення - деякі гелі містять знеболюючі речовини, які роблять УЗД чутливих ділянок тіла менш дискомфортним.
  • Охолодження -  УЗД може трохи нагрівати шкіру, тому гель допомагає охолодити її та запобігти подразненню.

Гелі для УЗД відрізняються показниками в'язкості, прозорості, кольору та складом.

В'язкість. Гелі бувають різної в'язкості: від рідких до густих. Рідкі гелі краще ковзають, але можуть розтікатися; густі - добре тримаються на місці нанесення, але можуть бути більш тягучими.
Прозорість. Прозорий гель забезпечує кращий прохід ультразвуку, гарантує чітку та деталізовану візуалізацію внутрішніх органів, на шкірі може сприйматись трохи холоднішим. Прозорий гель підходить для УЗД судин, щитовидної залози, органів черевної порожнини.
Непрозорі гелі можуть містити барвники, які покращують візуалізацію певних структур та патологій.
Вплив кольору гелю на сприйняття шкірою. Колір гелю УЗД не має суттєвого впливу на сприйняття його шкірою. Більшість гелів УЗД не містять барвників, що подразнюють шкіру.
Склад. Гелі УЗД бувають на водній або гіпоалергенній основі. Деякі гелі містять знеболюючі речовини, антисептики або інші компоненти.

Вибір гелю УЗД залежить від типу УЗД, що проводиться, анатомічної області дослідження та індивідуальних особливостей пацієнта. Лікар підбирає гель з оптимальними характеристиками, щоб отримати чітке зображення та зробити процедуру максимально комфортною.

Окрім медицини, гель УЗД може використовуватися в таких сферах:

  • Косметологія -  УЗД- чистки обличчя, - ліфтинг, - масаж проводяться з використанням гелю для кращого ковзання лопатки та посилення дії ультразвуку.
  • Ветеринарія - гель УЗД використовується для дослідження тварин.
     

На нашому сайті представлені гелі для УЗД українських виробників Твел та Ескулап. Гелі мають різні показники вязкості, прозорості, кольору та лінійку фасовки від 50 г до 5 кг.

Серветки Етасепт Лізоформ полегшують процес підготовки до проведення ультразвукового діагностування, а також спрощують післяпроцедурне прибирання для медперсонала.
Товари для проведення УЗД можна замовити в оптовій кількості.

 

Вгору