Торгова марка "JS Medical Matеrials"JSУмови заказу товарів JS    JS

Товари торгової марки "JS Medical Matеrials" виробляються компанією «Jiangsu Suyun Medical Materials Co., Ltd», розташованою в місті Ляньюньган, Китай і яка має 3 спеціалізовані філії: «Tianrui Medical Appliance Co., Ltd», «Lianyungang Changshou Hospital» та «Tiannuo Optical Instrument Co., Ltd. ». Це високотехнологічна інноваційна компанія з виробництва медичної продукції та обсягом виробництва понад 300 мільйонів штук медтоварів на рік. Товари компанії поставляються на внутрішній ринок лікувальних установ Китаю, а також в більш ніж в 60 країн світу -в країни Євросоюзу, Південної Америки, Західної Азії.
Компанія сертифікована авторитетними міжнародними експертними організаціями:

 • сертифікат якості системи менеджменту ISO (незалежною неурядовою міжнародної організації, що складається з 165 національних органів по стандартизації)
  ISO 9002 - стандарт забезпечення якості продукції через системне управління (менеджмент) підприємства на виробництві та стабільність цього процесу;
 • сертифікат СЄ - стандарт якості продукції, що підтверджує відповідність якості продукції світовим стандартам (видається TÜV - міжнародним концерном зі штаб-квартирою в Німеччині, що надає незалежні послуги з випробувань та сертифікації);
 • сертифікат FDA- стандарт якості продуктів і їх безпеки для здоров'я людини, а також дотримання законодавства в цій області (FDA - агентство Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США з управління та санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів).

Sertifikaty` kachestva JS isoSertifikaty` kachestva JS tuvSertifikaty` kachestva JS fda

Продукція торгової марки "Джей Ес" в Україні зареєстрована Департаментом регуляторної політики у сфері обслуговування лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я МОЗ України та дозволена до використання в медичній практиці.

На нашому сайті можна придбати медичні вироби ТМ "JS" таких напрямків:

 • витратні матеріали для гінекології, акушерства та урології;
 • вироби для реанімації та анестезіології;
 • продукція для взяття і транспортування біологічного матеріалу;
 • вироби для оториноларингології;
 • системи для трансфузій та інфузій;

та ін.

Медичні товари "JS" в компанії "Інтелла"

 • знаходяться в наявності у нас на складі,
 • відвантажуються на наступний день після сплати замовлення покупцем.

Ви можете оформити замовлення продукції JS через наш сайт або зателефонувати до нашого менеджера. Ми відповімо на всі ваші питання по якості виробів і підберемо цікаві і зручні вам умови поставки товарів.